Home | Biografie | Vaše obrazy | Produkty | Fotocentrum Šaľa - AKCIA | Ako nakúpiť | Odkazy | Kontakt

košík: 0,00 € (0,00 Sk) - položiek: 0

Produkty - Potlačitelný materiál a rámy

Nájdete tu materiál na ktorý potláčame a profiil rámou, ktorý ponúkame v sortimente.

 

 

Obraz natiahnutý na drevený rám (blindrám):

   

 

Potlačený materiál je natiahnutý na široký, drevený rám. V rohoch rámu sú  v drážkach zasunuté drevené kliny slúžiace  na došponovanie potlačeného materiálu. Došponovacími klinmy je zaručená kvalita napnutia plátna aj po niekoľkých rokoch. Po nainštalovaní na stenu pôsobí obraz ako nekonečná fotografia.

 

 

Fotografia v Nielsen ráme

   

     

 

 

Fotografia zarámovaná v Nielsen / Francúzsko/  ráme je  zárukou pevnosti a elegantnosti rámu. Lišty sú spájané spoj. materiálom v rohoch a zabezpečené násuvnými háčikmi na bezpečné zavesenie. Fotografia je nakašírovaná na ľahkej penovej doske. Bezpečnosť a elegancia dotvoria originalitu v interiéri.

 

 

Forografia v AL ráme 

     

 

Fotografia zarámovana v AL ráme so zapusteným vnútrom je na zadnej strane uzavretá zadným krytom a prítlačnými otočnými AL sponami, služiace ako vešiačiky. Fotografia je nakašírovaná na ľahkej penovej doske. AL rám je elegantným doplnkom do moderných interiérov.

 

 

 

Fotografia v drevenom ráme - profil Drevo 41 (užšia lišta)

     

 

Užšia drevená lišta je vhodná na menšie formáty fotografií alebo na fotografie, kde rám nemá rušiť obraz. Fotografia je nakašírovaná na ľahkej penovej doske, na zadnej strane prichytená o rám sponami.

 

 

 

Fotografia v drevenom ráme - profil Drevo 72 (širšia lišta)

     

 

Výber širšej lišty vám zabezpečí zhodnotenie fotografie, ktorá bude pôsobit na stene interiéru ešte vo väčšom formáte. Fotografia je nakašírovaná na ľahkej penovej doske, ktorá je na zadnej strany rámu prichytená sponami. Rám má kovové háčiky na zavesenie.